- A makacs, visszatérő nőgyógyászati panaszok hátterében gyakran érzelmi tényezők állnak, melyek néhány pszichoterápiás alkalom alatt könnyen azonosíthatók és akár véglegesen feloldhatóvá válnak.
- Az ismeretlen eredetű meddőség hátterében meghúzódó érzelmi gátak feltérképezése és oldása lényegesen könnyebb és rövidebb időt vesz igénybe, mint más terápiák.
- Egy baba elvesztése nagyon szomorú és nehéz. Ezt a fájdalmat azonban a világ gyakran nem ismeri el. Találkozásainkon teret és időt kap a méltó búcsú.
- A sérült gyermek születése hasonlóan fájdalmas. Közös munkánk során felszínre kerülhetnek a szülők különböző érzelmei, és együtt felfedhetjük, megerősíthetjük a család erőtartalékait, kapaszkodóit.
- A magzattal való kapcsolat erősítése, tudatos építése segíti az anyai szerep kibontakozását, másfelől harmonikusabbá teszi a babát, születése után szociálisan nyitott, nyugodt gyermek válik belőle (ld. anya-magzat kapcsolatanalízis).
- A szülésélmény feldolgozása, megértése nyugtatólag zárhat le egy időszakot, teret nyitva a gyermekkel való kiegyensúlyozott kapcsolatra, valamint a női identitás és a párkapcsolat érésére, továbbfejlődésére. Mindez történhet a baba vagy a kisgyermek jelenlétében is, különösen ha nála észlelhetők nehézségek (hasfájós, sokat sír, nehezen etethető, rosszul alszik). Ilyenkor a szülő-csecsemő konzultációban a saját gyermekkori, szülőkkel kapcsolatos élmények is előtérbe kerülnek.
- Párterápia: bármely életszakaszban is jár a pár.
- család és párkapcsolati tanácsadás
- megoldásfókuszú coaching szemlélet
- integratív terápia (képzésben)
- LEMangURIA testtudatos szabadtánc & női önismereti csoportok